Pośrednictwo kredytowe

Pośrednictwo kredytowe

Usługi finansowe świadczone przez naszych ekspertów  obejmują obszar kredytów dla osób fizycznych oraz kredytów dla przedsiębiorców. Główna specjalizacja w usługach pośrednictwa dla osób fizycznym to kredyty hipoteczne na zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym lub wtórnym oraz kredytów na budowę domów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług przy zaciągnięciu kredytu hipotecznego?

Nasz ekspert finansowy:

– policzy zdolność kredytową,

– przedstawi wady i zalety konkretnych ofert,

– przygotuje listę wymaganych dokumentów i pomoże ją skompletować,

– pomoże przygotować wnioski kredytowe,

– omówi decyzje i umowę kredytową,

– uczestniczy w podpisaniu umowy kredytowej oraz pomaga spełnić warunki do uruchomienia kredytu.

Korzystając z usług naszych ekspertów finansowych korzystasz z doświadczenia kilku tysięcy pozytywnie zamkniętych wniosków kredytowych.

Główna specjalizacja w usługach pośrednictwa dla przedsiębiorców to kredyty inwestycyjne na zakup lub budowę nieruchomości firmowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług przy zaciągnięciu kredytu inwestycyjnego ?

Powodzenie w uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej dotyczącej kredytu inwestycyjnego w dużej mierze zależy od jakości złożonej dokumentacji. Duża przewagą konkurencyjną naszych ekspertów finansowych jest wsparcie merytoryczne z działu prawno-podatkowego. W procesie przygotowywania dokumentów we własnym zakresie przygotowujemy biznesplan oraz prognozy, które w bardzo dużym stopniu decydują o powodzeniu danego wniosku. Przed złożeniem wniosku dokumenty księgowe  zostają poddane analizie wskaźnikowe. Kompleksowość świadczonych usług sprawia, ze w procesie kredytowym mało co jest nas w stanie zaskoczyć, w wyniku czego zdecydowana większość składanych za naszym pośrednictwem wniosków kończy się powodzeniem.